Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

FESTÍK 2017

Futbalové ihrisko, 957 03 Prusy

29.09.2017, od 16:00 hod.

PREDPREDAJ JE UKONCĚNÝ. VSTUPENKY BUDÚ DOSTUPNÉ NA MIESTE PODUJATIA.

Festík je koncertný večer so slovenskou špičkou. Horkýže slíže, Polemic, S hudbou vesmírnou, Adam Ďurica, Zuzana Smatanová, no naše pozvanie prijala aj speváčka ROuMY Hlobeňová, zastupujúca domácu hudobnú scénu. V areáli futbalového ihriska v obci Prusy (okres Bánovce nad Bebravou) vás 29.9. čaká naozaj program, a okrem neho najväčšia nafukovacia atrakcia ARMY KOMBO (25m) s prekážkami, teplovzdušný balón a do 18:30 aj detská zóna. Brány otvárame už i 15:00 hod.  S hudobným programom začneme o 16:00 hod. Na vstupe vás budú vítať členovia divadla Teátro Komika. Pripravili sme pre vás dostatočné množstvo parkovacích plôch a množstvo stánkov s občerstvením.
Vstupenky si budete môcť zakúpiť aj priamo na mieste v hodnote 23€.
Časť peňazí zo vstupného poputuje na pomoc sociálne znevýhodneným rodinám.

ZÁKAZ VSTUPU do areálu s akýmikoľvek ostrými prvkami, s plastovými fľašami, so zbraňami, drogami a pod.


Zľavy:
Deti do 12 rokov vstup v sprievode dospelej osoby ZDARMA. Mladiství do 15 rokov vstup jedine v sprievode dospelej osoby.
Organizátor si vyhradzuje právo na kontrolu kartičky poistenca v prípade detí a mládeže mladšej ako 15 rokov.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.