Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BEAUTY FORUM TRENČÍN 2017

areál výstaviska, K výstavisku 447/14, 911 40 Trenčín

23.3. - 24.3.2017
Kúpiť

Novinky zo sveta krásy predstaví veľtrh
BEAUTY® FORUM TRENČÍN 2017


Výstavisko Expo Center Trenčín Vás pozýva 23. až 24. marca 2017 na 25. ročník medzinárodného kozmetického veľtrhu BEAUTY FORUM TRENČÍN, súbežne s ktorým sa 24. marca bude premiérovo konať aj Svadobný veľtrh.

Veľtrh zastrešuje všetky oblasti kozmetického priemyslu. Ponúka prezentáciu viac ako 200 značiek a atraktívny sprievodný program. Kozmetičky a vizážisti môžu ukázať svoje schopnosti v rámci Majstrovstiev SR v Make-upe na tému BOHEMIAN FANTASY. Ide o nekonvenčný a svojrázny štýl, ktorý hovorí: „ Som slobodná!, „Som sama sebou!“, „Nezaujímajú má pravidlá!“ Make – up zostáva v pozadí celého výzoru. Žiadne neónové farby, žiadny prehnaný podkladový make-up. Boho dievčatá uprednostňujú prirodzenú farbu opálenej pokožky, náznak červene na líčkach, jemný ľahučký rúž a najmä jemné nenásilné očné tiene. Súťažiaci sa môžu inšpirovať na legendárnom festivale Coachella v Kalifornii. Pre nechtové dizajnérky a manikérky sú pripravené odborné súťaže - Majstrovstvá SR v Nail Designe a Majstrovstvá SR v NailArt Trophy, ktoré nás prenesú do obdobia FASCINUJÚCEHO STARÉHO EGYPTU. Každá žena chce byť krásna a mať zvodný pohľad. Vytvoriť dramatický a dychberúci vzhľad rias s 3D alebo XD Volume – technikou je úlohou pre tých, ktorí sa prihlásia na Majstrovstvá SR v predlžovaní rias. Súčasťou sprievodného programu budú aj Majstrovstvá SR v maľovaní na telo BODY ART, tento rok na tému CESTA ČASOM. V poradí už 12. ročník odbornej podologickej súťaže BEAUTY FOOT SLOVAKIA pripravujeme spoločne s Centrom pedikúry s.r.o. Súťaž bude opäť rozdelená na dve časti – hlavná súťaž a súťaž v špeciálnom ošetrovaní nôh, ktorá nie je povinná. V rámci hlavnej súťaže sa môžu súťažiaci rozhodnúť pre mokrú, suchú alebo kombinovanú pedikúru. Pre slovenských a zahraničných kaderníkov a vizážistov je určený tretí ročník súťaže VlasyVizáž CUP 2017, ktorá je zameraná na premenu modelky - inšpiratívnu a kreatívnu prácu vychádzajúcu z trendov.

V rámci spolupráce s  nemeckou firmou Health & Beauty Trade Fairs GmbH & Co. KG, ktorá je držiteľom licencie pre poriadanie 11 veľtrhov BEAUTY FORUM v celej Európe, víťazi Majstrovstiev SR v Make-upe, NailArt Trophy, Body Arte a v predlžovaní rias postupujú na medzinárodné majstrovstvá v Mníchove, kde si môžu porovnať svoje schopnosti aj s profesionálmi z ostatných európskych krajín.

Okrem súťaží sú pre kozmetičky a pedikérky pripravené aj zaujímavé odborné prednášky a workshopy.

Podrobné informácie o veľtrhu BEAUTY FORUM TRENČÍN 2017 sú k dispozícii na www.expocenter.sk.

Otváracie hodiny:
23.3.2017 - od 10.00 do 18.00 h
24.3.2017 - od 10.00 do 16.00 h


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Dospelí5,00 €Nie je v predaji
Študenti, dôchodcovia3,50 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.