Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BAD KARMA BOY + DALEKKO (CZ) + PURIST (SNG BERLINKA)

Berlinka SNG, Námestie Ľudovíta Štúra 4, 811 02 Bratislava

31.3.2017 20:00
Kúpiť

PREDPREDAJ BUDE UKONČENÝ 31.3.2017 O 15:00 HOD.

BAD KARMA BOY + DALEKKO (CZ) + PURIST (SNG BERLINKA) 


Bad Karma Boy sú obľúbeným a výrazne pozitívnym zjavom na slovenskej nemainstreamovej hudobnej scéne. Melodiku svojich pesničiek kombinujú s originálnymi aranžmánmi, v ktorých nájdete minimalistické klávesové a gitarové linky, ale aj menej tradičné nástroje ako omnichord. Purist sú elektropopové trio z Bratislavy. Po dlhšej pauze prichádzajú s novým singlom a novým zvukom. Príbuznú verziu neopočúvaného alt-popu a elektroniky v piatkový večer v Berlinke ponúkne aj české zoskupenie Dalekko. Všetky tri kapely momentálne pripravujú nové albumy, takže na koncerte zaznejú staršie skladby a možno aj zatiaľ nepočuté novinky. 


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.