Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

VŠEHOCHUŤ TOUR - Turné víťazov Rockovej maturity

Slovensko

Marec - Apríl 2017
Kúpiť

VŠEHOCHUŤ TOUR - Turné víťazov Rockovej maturity

BULLET HOLES, FISHFACE, DIAMOND FLOWERS, LEGEND OF THE SUBMARINE, THE GANG a SOUND OF MAYHEM sú aktuálnymi víťazmi posledného ročníka Rockovej maturity, v dvoch kategóriách: pop&rock a hard&heavy. Toto netradičné zloženie šiestich kapiel ponúka žánrovo pestrý rockový večer, od alternatívneho poprocku až po našľapaný hardcore. Kapely nie sú na scéne žiadnymi nováčikmi, čakajú Vás brilantné vystúpenia, po ktorých určite zmeníte názor na slovenskú rockovú scénu, pretože rozhodne Vám má čo ponúknuť. Podpor svojou účasťou, bav sa a zaži skvelý večer spolu s nami a tvojimi priateľmi. ROCKOVÁ MATURITA je po svojom druhom ročníku, najväčšou slovenskou súťažou pop-rock-metalových kapiel s pôvodnou autorskou tvorbou. Minulý ročník, sme začínali so skoro 80 kapelami v dvoch kategóriách, a cez porotcovské výbery a po semifinálových kolách na TOPFESTE a TERCHOVSKOM BUDZOGÁNI, sa konalo koncom novembra MEGAFINÁLE ROCKOVEJ MATURITY v bratislavskom MMC, ktorého víťazi na prvých troch pozíciách idú spoločné turné po slovenských a českých mestách.

24.03.2017 - Košice
25.03.2017 - Dolný Kubín
31.03.2017 - Banská Bystrica
01.04.2017 - Žilina
07.04.2017 - Bratislava
08.04.2017 - Nitra

21.04.2017 - Praha
26.04.2017 - Brno


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.