Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

PS:Digital Breakfast - Community EDITION

LOĎ - Divadlo v podpalubí (Loď Adyho Hajdu), Tyršovo nábrežie, Bratislava

24.2.2017 08:30
Kúpiť

Pracujete v marketingu, ste digitálni nadšenci, zaujímajú vás najnovšie vychytávky z digitálneho sveta, či chcete udržať krok s touto dynamicky sa rozvíjajúcou oblasťou biznisu? Príďte na raňajky zo série PS:Digital Breakfast, kde každý mesiac predstavujeme najnovšie trendy z týchto oblastí. Pravidelné vydanie našich raňajok, kde sa dozviete najzaujímavejšie novinky z digitálneho marketingu v podaní PS:Digital, pochutnáte si na chutných raňajkách a vypočujete si špeciálnych hostí.

Aj v tomto roku pre vás chystáme zaujímavých hostí s užitočnými témami pre váš business, každý posledný piatok v mesiaci.

Na februárových PS:Digital Breakfast náš hosť prezradí, ako čo najefektívnejšie pracovať s komunitami na internete. Hana Poliačiková, organizátorka TešíMa - singles party a marketingová konzultantka - Marketing na kľúč, nám priblíži dôležitosť komunít v marketingu a prezradí aj to, v čom sa „komunitní“ Slováci líšia od Čechov.

PS:Digital Breakfast  sa uskutočnia v piatok 24. februára od 8:30 do 10:00 na LOĎ - Divadlo v podbalubí (možno ho poznáte ako Loď Adyho Hajdu) na Tyršovom nábreží.

Viac info o PS:Digital nájdete na: TU

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.