Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Yvette Westrum - Dve cesty životom

Piešťany, Bratislava, Žilina

Jar 2017
Kúpiť

Yvette Westrum je uznávaná medzinárodná lektorka, koučka a inšpirátorka. Okrem koučingu v oblasti pozitívnej psychológie sa už 14 rokov venuje numerológii, pre svojich klientov spravila viac ako 3,000 numerologických analýz a konzultácii a je jednou z najvyhľadávanejších numerologičiek v Nórsku. Má za sebou stovky kurzov a inšpiratívnych prednášok v 6 krajinách, prednáša v 4 jazykoch a pomohla už tisíckam ľudí zlepšiť kvalitu života a nasmerovať sa na cestu k sebarealizácii, šťastiu a úspechu. Sama bola vo veľmi ťažkej situácii, s nevyliečiteľným neurologickým ochorením, dnes napriek lekárskym prognózam kráča po ceste víťaza a inšpiruje ostatných. Prichádza po prvýkrát na Slovensko podeliť sa o svoje skúsenosti a poradiť ako vo svojom živote vytvárať pozitívne zmeny.

Každý má možnosť voľby, akou cestou sa vo svojom živote vydá. Či to bude CESTA OBETE ovládaná ľútosťou a strachom alebo CESTA VÍŤAZA, cesta úspechu.

Jarné turné začína prednáškou Dve cesty životom inšpirovanou príbehom Yvette Westrum, ktorá bola sama na ceste obete, zlomená osudom a s veľmi vážnymi zdravotnými problémami. Z tejto cesty sa pomocou techniky SILY MYŠLIENKY A PRIAMEHO PRECÍTENIA dokázala dostať na cestu víťaza, aj z invalidného vozíka a už niekoľko rokov žije šťastný naplnený život.

Yvette na prednáške vysvetlí prečo niektorým ľuďom funguje zhmotňovanie svojich snov na základe sily myšlienky a iným nie a pomôže účastníkov nasmerovať na ich cestu víťaza. Podelí sa o návody a techniky ako so sebou pracovať tak, aby to skutočne fungovalo. Ako v sebe nájsť silu, odstrániť emociálne blokácie, získať vnútorný balans a zdolávať výzvy, a v neposlednom rade ako naštartovať tie správne energie na dosiahnutie svojich cieľov a dlhodobej rovnováhy v živote.

10 % zo zisku z predaja vstupeniek bude venovaných na charitatívne účely. 


Podujatia sú v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie sú dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.