Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Romantický pobyt v x-bionic® sphere - Zopakujte si valentínsku romantiku

x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín

Február 2017
Kúpiť

X-BIONIC® HOTEL, x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín
február 2017, Check-in je od 14:00 hod.


Jeden deň nestačí - oslavujte lásku počas celého februára na jedinečnom mieste v x-bionic® sphere.
Prečo si nevychutnať romantiku sviatku zaľúbených dlhšie ako jeden deň? V x-bionic® sphere vám doprajeme valentínske oslavy počas celého februára. Vymysleli sme pre vás dokonalý program, ktorý poteší všetky vaše zmysly. Užite si u nás pohodlie, relax a luxus. Náš personál v X-BIONIC® HOTEL je pripravený splniť vám všetky želania, aby ste počas dvoch dní oslávili svoju lásku.  Kde nájdete väčší pokoj, než v našom prvotriednom wellness? Nechajte sa rozmaznávať a užite si 3 hodiny uvoľnenia a príjemnej atmosféry v našom modernom x-bionic® wellness sphere so 7 saunami, vírivkami, jacuzzi, soľnou jaskyňou, či tureckým kúpeľom Hammam. Dokonalo si oddýchnete a načerpáte novú energiu.

Vyskúšajte pravé japonské špeciality v reštaurácii APANI® s lahodným exotickým trojchodovým menu pripraveným špeciálne pre túto príležitosť od jedného z najznámejších odborníkov na japonskú kuchyňu - Alexandrom Illešom.

Cena: 199 € / 2 osoby (2-dňový pobyt)
Cena zahŕňa:
- 1 noc pre dve osoby v X-BIONIC® HOTEL
- 3 hodinový vstup do x-bionic® wellness sphere a x-bionic® aquatic sphere
- 3 chodová valentínska večera v reštaurácii APANI®
- 1 fľaša vína k večeri
- bohaté bufetové raňajky v reštaurácii Olym-Pick
- parkovanie a WIFI

Pre aktívnych hostí ponúkame tiež množstvo sprievodných aktivít ako napríklad bowling, biliard, plávanie vo vnútornom 25 metrovom bazéne, vodné atrakcie, tobogany, beh v okolitej prírode či na atletickom štadióne alebo náš trojposchodový Gym s najmodernejším vybavením.

!!PLATNOSŤ POUKAZU JE PODMIENENÁ OKAMŽITOU REZERVÁCIOU NA REZERVAČNOM ODDELENÍ HOTELA!!!
Poukaz je možné uplatniť do 27. 2. 2017. Je využiteľný iba pri rezervácii minimálne 14 dní vopred, podľa dostupnosti voľných kapacít hotela a s platným písomným (e-mailovým) potvrdením o rezervácii. Check-in je od 14:00 hod. a Check-out je do 11:00 hod.

KONTAKT:
X-BIONIC® HOTEL | Dubová 33/A | 931 01 Šamorín
+421 313 262 000, hotel@x-bionicsphere.comAkcia je v rámci služby Predpredaj.sk dostupná len online (nie je dostupná v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).
 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Pobyt - 2 osoby/ 2 dni199,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.