Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

LEN PRE ŽENY TOUR 2017

Slovensko

Apríl, Máj, Jún
Kúpiť

MEDZINÁRODNÁ STRIPTÉRSKA SKUPINA DIRTYY BOYZZ V SPOLUPRÁCI S PETROM PANNOM PREZENTUJE HOLLYWOODSKU NOC
Medzinárodná skupina DIRTYY BOYZZ má za sebou veľmi úspešné a historické turné, ktoré sa konalo minulý rok kde boli všetky sály a divadla beznádejne vypredané do posledného miesta.

Za 2 a pol mesiaca sa prišlo pozrieť na DIRTYY BOYZZ vyše 9000 žien a turné sa zapísalo do pamäti každého jedného diváka ako nezabudnuteľný zážitok.
Program nabitý tematickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou, divadelno-kabaretná show pripomínajúca svetoznámu formáciu CHIPPENDALES alebo úspešný HOLLYWOODSKY film MAGIC MIKE a mnoho iného zažijete na druhom turné, na ktorom už chlapci pracujú.

Elektrizujúca atmosféra na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

DIRTYY BOYZZ prichádzajú tento rok s úplné novou show, zaspomínate si na slávne hollywoodske filmy ako napr., Gladiator, Dirty Dancing, Dracula a ďalšie iné. Skupina sa môže pýšiť spoluprácou s ďalšou významnou osobnosťou, ktorou je hudobný producent PETER PANN, ktorý prijal ponuku a dohliada na kvalitu a kreativitu hudobných mixov skupiny  DIRTYY BOYZZ či striptéra z poľskej republiky, ktorý sa vrátil z Ameriky aby sa stal súčasťou teamu DIRTYY BOYYZZ a vyzdvihol latku na najvyššie mäty.

Obľúbený moderátor Bindo z radia EUROPA2 , ktorý veľmi zapadol do tohto projektu vás poteší jeho energickým moderovaním, súťažami či tombolou o zaujímavé ceny. Dámy budú  môcť zažiť exkluzívne fotenie so všetkými účinkujúcimi a na pamiatku si odnesú fotku vytlačenú priamo na mieste.

Show budú dotvárať vlastné kulisy, pódium a svetlá, dym či v niektorých prípadoch aj ohňové efekty, ktoré sú súčasťou predstavení.

DIRTYY BOYZZ prinesú dôkaz,že MADE IN SLOVAKIA môže byť tak isto veľkolepé s vysokým štandardom ako MADE IN USA.

Dámy, ak sa povie striptíz tak verte,že Slovensko zažije prvýkrát v histórií prvú originálnu striptízovú skupinu, ktorá predvedie viac ako striptíz.
Noc, na ktorú s určitosťou nezabudnete.

DIRTYY BOYZZ
- skupina profesionálnych striptérov a tanečníkov založená na  Slovensku v roku 2016, vytvorená so zámerom pobaviť ženskú časť publika zmyselným predstavením s nádychom erotiky , vzrušenia v podobe tanca a pánskeho striptízu. Členovia tejto jedinečnej skupiny v rámci Európy, tvoria páni zo Slovenska i zahraničia , ktorí prešli namáhavým konkurzom ako i náročným tréningom pod dohľadom odborníkov z oblasti svetového  pánskeho striptízu.

Hlavným členom skupiny DIRTYY BOYZZ je niekoľkonásobný majster sveta v pánskom striptíze - KENZOSUPERSTAR. Hlavnou myšlienkou, ideou a zámerom zakladateľa skupiny / DIEGO 001 ( MAGNIFIQUE AGENCY), je vniesť do sveta Európskeho striptízu viac zmyselnosti , predstavivosti, zábavy, profesionality ako i elegancie v rámci skoro dvojhodinového predstavenia, s pestrou choreografiou s nádychom exotiky , štýlu , fantázie, akrobacie a klasiky. Prvotným cieľom zakladateľov skupiny, okrem iného ,je uviesť meno DIRTYY BOYZZ na vedúcu pozíciu erotického priemyslu v rámci Európy.

Binďo
Moderátor Binďo je na trhu viac ako 15 rokov, má bohaté skúsenosti s moderovaním eventov rôzneho druhu. Profesionalita a zahraničné know-how zaručujú Vášmu eventu skvelý prístup a spokojnosť klienta. Binďo pôsobil 14 rokov v najpočúvanejšom rádiu ( Expres ), kde sa od reportéra dostal na pozíciu moderátora Rannej show, Večernej show, Víkendového vysielania a nespočetného množstva off-air akcií. V súčastnosti má Binďo svoju vlastnú show v rádiu Europa 2, kde vysiela od pondelka do piatku od 20 do polnoci. Family days, Firmené party a večierky, roadshows, Dni miest a obcí, Fashionshows, Tlačové konferencie, Silvestrovské alebo Vianočné večierky či plesy môžte obohatiť a profesionálneho moderátora ktorým Binďo bezpochyby je.

ŠORTY
Do nášho teamu priberáme mladého a na slovensku už znamého moderátora, hudobníka, rappera, imitátora a speváka v jednej osobe - ŠORTYHO. Je to opäť posila z rádia EURÓPA 2. S Binďom sa bude striedať za mikrofónom na jednotlivých zástavkach našej show. Šorty okrem moderovania,  je aj mimoriadne nadaný na imitovanie  slovenských a českých rapperov. Venuje sa tomu niekoľko rokov, preto sa môžete tešiť na vkusné ukážky počas večera.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.