Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Let It Roll - Warm Up – Žilina

Klub Kolečko Hálkova ulica č.3 010 01 Žilina

2.6.2017, 22:00

A máme tu Warm Up na Let It Roll Summer 2017

Predstavia sa nám:
SCHOOLER : Let It Roll /CZ/
Píše se rok 2004 a Adam Rapák, dnes lepšie známy jako DJ Schooler, prichádza vôbec po prvýkrát do styku s gramofónmi a na dvanásť-palcových vinyloch lisovanou hudbou Drum and Bass. Rok 2010 je pre jeho Djské pôsobenie zlomový, keďže prichádza do kontaktu s ľuďmi okolo Cocroach Sound System a tým sa úplne zmení jeho pohľad na vec.
Zlomený beat sa mu zarýva hlbšie a hlbšie pod kožu a DJské pôsobenie sa tak posúva na popredné priečky jeho priorít. Behom nasledujúcich rokov sa dostáva do povedomia vyznavačov BPM tempa 172 po celej ČR, čoho sú dôkazom výsledky ankety Czech Drum & Bass Awards za rok 2012, v ktorej ukoristil 2. miesto v kategorii objav roku a o rok neskôr, v rovnakej ankete získava 2. miesto v kategorii DJ roku.
V súčasnej dobe od jeho vystúpení očakávajte energickú show plnú rýchlych a presných mixov, premyslené ale i neočakávané zmeny nálad i sub-žánrov. 


Halbax : Let It Roll /CZ/
DJ Halbax - nadaný študent s citom pre beaty sa hudbe venuje už od malička. Už ako malý odmietal chrastítka a radšej siahol po kvalitnej vinylovej doske. Za zlomový okamžik svojej životnej jazdy označuje Halbax rok 2003. Zatiaľ čo všetci prehrávali kazety a hrali hada na svojich 3310, Halbax už prepadol vášni zlomených beatov.
Svojich fanúšikov Halbax miluje a preto pro nich pravidelne pripravuje rôznorodé video mixy. Halbax vám síce pesničku na prianie nezahrá, ale jeho mixy obsahujú všetky štýly zlomených beatov, ktoré vám naservíruje v neuveritelnej podobe tak, že vaše jediné prianie bude: počuť ho hrať opäť.
Takže prosíme, vypnite si svoje mobilné telefóny, pohodlne sa usaďte a užite si príjemný set! ENJOY!!


Zľavy: bez nároku na zľavu


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 5,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.