Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Vojenské meno Rama

Divadlo Pôtoň, Bátovce 358, 935 03 Bátovce

6.3.2017, 19:00
Kúpiť

Najnovšia koprodukčná inscenácia Divadla Pôtoň s ukrajinskými umelcami - VOJENSKÉ MENO RAMA - tlmočí autentický príbeh mladej ženy a príbeh jej krajiny. Krajiny zmietajúcej sa v boji, kde na jednej strane stoja demokratické hodnoty, na strane druhej extrémizmus a totalitarizmus. Inscenácia režiséra Sashka Bramu je mementom aj pre nás. Ako ďaleko je Slovensko od Ukrajiny? (Inscenácia je v ukrajinčine a ruštine so simultánnym slovenským prekladom).

Premiéra: 6. marca 2017, Divadlo Pôtoň, Bátovce.

Námet: Julia Haribol, Sashko Brama, Dramaturgia: Michal Ditte, Iveta Ditte Jurčová, Scénografia: Tom Ciller, Hudba: Ruslan Boiaryn, Réžia: Sashko Brama.
Hrajú: Nina Khyzhna, Andrii Buchko, Ruslan Boiaryn.


* Zľavnená vstupenka pre členov Klubu Divadla Pôtoň na základe členského preukazu.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie8,00 €Nie je v predaji
Voľné sedenie - klub Divadla Pôtoň5,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.