Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE 2017

Grand Hotel River Park Bratislava, Dvořákovo nábrežie 7528/6, 811 02 Bratislava

11.4.2017 9:30, otvorenie 8:00
Kúpiť

RETAIL INNOVATIONS je inovatívna komunikačná platforma, HUB pre profesionálov a spoločnosti pôsobiace v retaile a službách. Víziou projektu je kontinuálne sledovať a prinášať trendy a novinky v odbore a spájať ľudí so spoločnými záujmami.
Festival horúcich tém a trendov, ktoré rezonujú v prostredí retailu alebo ešte len rezonovať budú – to je RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE.
Osobitosťou podujatia je dôsledný výber rečníkov a zameranie sa na praktické retailové riešenia a inovácie. Cieľom je maximalizovať úžitok z prezentácií a zdieľanie kvalitných informácií.
Základným predpokladom každého vystúpenia je INOVATÍVNOSŤ a jej praktický úžitok v slovenskom prostredí. RIC chce INŠPIROVAŤ a ZDIEĽAŤ kvalitné funkčné názory, nápady a riešenia profesionálov. Súčasne je platformou prinášajúcou bohatý networking.


Toto aktívne celodenné podujatie sa venuje téme inovácie v retaili a prinesie vystúpenia špičkových zahraničných a domácich speakrov.

Konkrétne na podujatí vystúpia:

Prof. Carlo Ratti z MIT, oceňovaný ako jedna z TOP osobností v architektúre súčasnosti, prezentátor na viacerých TED konferenciach, dizajnér supermarketu budúcnosti na Expo 2015 v Miláne, vystúpi s témou Senseable Cities (Vnímavé mesto - budúcnosť obchodu je v poznaní).  Jeho vízia budúcnosti, ktorá prepája technologický pokrok s dopadmi na dizajn retailových priestorov, marketingové procesy a komunikáciu so zákazníkmi bude kľúčovým vystúpením konferencie.
 
Prof. Dr. Peter Littmann, konzultant, honorárny profesor marketingu a bývalý predseda predstavenstva HUGO BOSS AG, o inováciach v marketingu.
 
Victor Efthimiades, zakladateľ vernostnej platformy MERIT, využívanú v 12 krajinách sveta o inováciách vo vernostných programoch.
 
Peter Hajko, obchodný riaditeľ Poštovej banky o remodellingu klasickej banky v rýchlom tempe technologických zmien a približovaní sa k zákazníkovi.    
 
Ďalej s prezentáciami a v interaktívnych diskusiách vystúpia:
 
Tomáš Bel, CEO, Annovative
Michal Pastier, zakladateľ a kreatívny riaditeľ, Zaraguza Praha a Bratislava
Michal Tomčík, zakladateľ startupu PYGMALIOS
Hans Faltýs, spoluzakladateľ slovenského reťazca Starý Otec
Marek Knut, konzultant fashion reťazca MANGO
Peter Křiklan, Retail analytics riaditeľ pre Európu, NIELSEN
Radek Hrachovec, partner, Pricewise
Miloš Hammer, senior business konzultant, U&SLUNO
Karel Hanzlík, Head of Corporate Space Planning, METRO AG


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.
 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup na konferenciu190,80 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.