Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Lámavica žilinských študentov

Event House Žilina, Bytčická 16, 010 01 Žilina

28.2.2017 20:30
Kúpiť

Milí študenti! V spolupráci so Žilinskou Univerzitou sme pre vás pripravili tú najväčšiu, jedinú ozajstnú študentskú párty v tomto roku v Žiline!

Osláv so svojimi kamošmi začiatok semestera a prichádzajúcu jar na párty v znamení skvelej hudby a nekončiacej zábavy ✌.

O rozprúdenie atmosféry sa postará známa kapela so svojimi nestarnúcimi hitmi★ POLEMIC ★s predskokanom známej žilinskej kapely ★ Bluebeats ★; exkluzívne vystúpi jeden z najkvalitnejších raperov na Slovensku - ♛ STRAPO ♛ a jeho vystúpenie doplní ✌ Dj Spinhandz ✌. Na záver budú parketu do skorých ranných hodín kraľovať top DJ's slovenskej scény ✌ DJ Milan Lieskovský, Dj Emtydee a Dj Toffy!

Nezmeškaj najočakávanejšiu párty letného semestra! Samozrejmosťou budú akciové drinky, sprievodný program  a jedinečná atmosféra vytvorená vami- študentami!

VIP balíček 90€ - 6x VIP vstupeniek, fľaša ABSOLUT vodky, 6x Red Bull, vlastný bar


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie12,00 €Nie je v predaji
Voľné státie10,00 €Nie je v predaji
Voľné státie8,00 €Nie je v predaji
VIP balíček90,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.