Bojová karta novej organizácie vo svete bojových športov je známa! Fight Night Challenge proti sebe postaví Rytmusa s Gáborom Borárosom, v hlavnom zápase skúseného Attilu Végha proti Emanuelovi Newtonovi či Molocha Vľavo s Laky Royalom a mnoho ďalších. Doprajte si večer plný napínavých zápasov, ktoré môžu dopadnúť naozaj všelijako.

Fight Night Challenge vám prináša online prenos nervy drásajúcich súbojov nie len medzi slovenskými rapermi. Najväčšiu pozornosť má zápas medzi Emanuelom Newtonom, niekdajšia 11. najlepšia poloťažká váha sveta v MMA, a Attilom Véghom.

"Celú túto športovú udalosť vnímam veľmi pozitívne. Už len samotné predstavenie sa bojovníkov a Stare-downy ako mohli vidieť aj fanúšikovia, boli veľmi zaujímavé. Prípravu na zápas s Newtonom beriem zodpovedne, už mi aj váha ide pomaličky dole a sústredím sa len na víťazstvo. Je pravda, že je to pre mňa niečo nové v kariére, pretože som predtým nestál v boxerskom ringu. Je to výzva, inak povedané ďalší splnený sen v rámci môjho kariérneho života," konštatoval Attila Végh, ktorý sa svojho trilogického stretnutia s Americkým borcom nevie dočkať.

Fanúšikovia sa môžu už teraz tešiť na boxerský duel medzi Rytmusom a Gáborom Borárosom, obaja sa pritom netaja tým, že sú dobrými kamarátmi. "Mohol som ísť do zápasu s raperom, ktorý má prvý zápas, no nespravil som to. Vždy som robil to, na čo sa väčšina neodvážila. Čím ťažšie to má byť, tým je to lepšie, preto sme si dohodli zápas práve s Gáborom," konštatoval Patrik "Rytmus" Vrbovský.

ZÁPASNÍCKA KARTA

Okrem raperov a známych osobností sa v ringu predstavia aj profesionálni bojovníci Jakub Gazdík, Denis Farkaš, Michal Plesník či Erik Tlkanec. Atraktívny bude aj duel, v ktorom nastúpia Čis-T a Frayer Flexking proti sebe, obaja sa na Stare-downoch do seba poriadne pustili. Čis-T sa pritom nezdržal a Flexkingovi uštedril facku.

Sledujte zápasy online cez https://fight-live.tv/, kde nájdete aj online vstupenky, ktoré zabezpečuje Predpredaj.sk. Prenos sa uskutoční 27.12.2021.

 

 

-- Časť textu je prevzatá z portálu sportky.sk, foto: Fight Night Challenge--