Talk show Evy Černej “ Nad oblakmi je vždy slnko, alebo žiť život s vášňou”

Talk show Evy Černej “ Nad oblakmi je vždy slnko, alebo žiť život s vášňou”

19.06.2019 19:30
Hotel Hradná brána (pod hradom Devín), Slovanské nábrežie 15, Bratislava 841 10

Publikum sa konečne dočkalo a Eva Černá prichádza so svojou talk show aj do hlavného mesta Slovenska Bratislavy. Priestor vybrala doslova symbolický. “ Hrad Devín je symbolom Slovanov, dýcha tu história bytia, boli tu Kelti i Rimania a hotel Hradná brána poctila svojou náštevou vznešená Britská kráľovná Ažbeta II. aj jeden z predstaviteľov ľudskosti Sir Nicolas Winton. V Devíne stojí aj symbol našej slobody, preto je mi cťou mať talk show práve tu.”

V hoteli Hradná Brána, ktorý stojí priamo pod Hradom Devín, Eva Černá ako moderátorka privíta svojich hostí.

Prvú dámu humoru na Slovensku, prozaičku, spisovateľku, dramaturgičku či glosátorku, Oľgu Feldekovú, ktorú väčšina pozná z televíznych obrazoviek. Oľga je však tiež dámou s velkým srdcom, ktorá prechádza svoju životnú cestu s úsmevom jej vlastným. Oľga Feldeková vydala niekoľko nádherných kníh, ktoré nesú jej výnimočný rukopis a humor s ktorým sa isto narodila. Tiež však žije život manželky i matky piatich detí a prechádza životnými situáciami ako my všetci, napriek všetkému jej úsmev nevychádza z tváre čo je najlepší predpoklad byť súčasťou Talk show “Nad oblakmi je vždy slnko, alebo žiť život s vášňou”. Desiatky rokov stojí ako manželka a partnerka pri významnom slovenskom básnikovi a dramatikovi, Ľubomírovi Feldekovi.

 

Sima Martausová
Obohatením večera je úspešná speváčka, skladateľka a divadelná herečka Sima Martausová, ktorej piesne iste prispejú k povznášajúcemu večeru talk show Evy Černej. “ Sima je anjelskou spievajúcou bytosťou, ktorá nás vezme svojim spevom podstatne vyššie nad oblaky, pretože každá jej skladba je povnášajúca a hladiaca každého človeka zvlášť, sama sa prejavuje s láskou cez svoje vášne.” Vraví Eva.
Sima Martausová je čerstvou držiteľkou ocenenia OTO, ako aj mnohých ďalších. Miluje hory a sneh, miluje ľudí a ako napísala na svojom webe, miluje toho kto ich stvoril. Sima vyštudovala divadelné umenie a diváci si ju pamätajú aj ako skvelú divadelnú herečku, členku Radošinského naivného divadla. Spieva to čo žije, je uveriteľná lebo je sama sebou a aj preto si jej tvorbu i ju ľudia zamilovali. Sima v talk show Evy Černej - Nad oblakmi je vždy slnko, alebo žiť život s vášňou 19.6.2019 o 19.30 hotel Hradná brána-Devín.

Peter Casanova je Český úspešný motivátor a zakladateľ  projektu Fist Class, ktorý zahŕňa vydavateľstvo a prepracovanú webovu stránku, prostredníctvom ktorých Peter Casanova oslovuje čitateľov a fanúškov, ktorým zanecháva svoje rozhovory a odkazy, ktoré sú pomocou ľuďom na ich ceste životom. Peter Casanova je autorom bestsellerov 250 zákonou lásky, Dvanásť sŕdc, 100 najkratších ciest k Tebe. Je rovnako tvorcom dvojmesačníka FC. Peter si našiel tisíce fanúšikov v Čechách i na Slovensku pre svoju úprimnosť a schopnosť podať i zložité životné diania s ľahkosťou jemu blízkou. Keďže úspechy dosiahol i v rámci biznisu, jeho osobná cesta je inšpiráciou pre mnohých a Peter Casanova sa rád o kroky počas svojej cesty delí i cez projekt BusinessLeaders.cz či prostredníctvom podnikateľskej akadémie. O jeho príbehu aj hlbokých myšlienkach zo života sa podelí v Talk show Evy Černej 19.6. 2019 v Bratislave.

 

Páter Chryzostom Marek Vadrna slúži na farnosti v Marianke, ktorá je známa jedinečným pútnickým miesto, ale aj významnou Bazilikou. Eva Černá si ho obľúbila pre jeho ľudskosť a hlbokú múdrosť, s ktorou sa podelí s každým, kto o to stojí. Vyštudoval teológiu na Trnavskej univerzite a svojou láskavosťou a dobrotou poctil nejednu farnosť.  Je milovníkom kníh a keďže Eva Černá má rada rozhovory s múdrymi mužmi, páter Marek u nej stojí na vysokom piedestále, lebo je nevyčerpateľnou studnicou vzácnych rozhovorov a tiež krásneho humoru a úsmevov, ktoré prezentujú tohto muža. Za zmienku stojí iste i skutočnosť, že keď Marek Vadrna slúži svoju omšu vo Viedni, chrám v tom čase praská vo vlastných švíkoch. Sám od detstva nežil ľahký život, no ako povedal pre knihu Evy Černej, “Žiť život s vášnou” ….” Boh dokáže naplniť všetky potreby človeka.” Krásne, hlboké a zmysluplné myšlienky bude môcť aj od tohto vzácneho muža čerpať publikum 19. 6. 2019 o 19.30 v Talk show Evy Černej v hoteli Hradná brána pod Devínskym hradom.


VIP vstup zahŕňa: knihu Evy Černej - Žiť život s vášňou, kozmetický balíček a vstup na recepciu po skončení talkshow

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest a každom Telekom centre.

 • VIP vstup
  Cena
  45.00 €
  Count
 • Vstup
  Cena
  21.00 €
  Count

Recommended

HABERA & TEAM 2019 TOUR
Concert

HABERA & TEAM 2019 TOUR

20.06. - 09.11.2019
Slovensko
Event detail
Filip Jančík - NOČNÝ PRIDANÝ KONCERT - B.H.
Concert

Filip Jančík - NOČNÝ PRIDANÝ KONCERT - B.H.

16.06.2019 22:30
Západná terasa Bratislavského hradu, 811 06 Bratislava
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
Hudobné ceny Rádia Europa 2
Concert

Hudobné ceny Rádia Europa 2

31.05.2019 21:00
Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, Bratislava – Staré Mesto, 811 06
Event detail
7. ročník Rajec High Tatras Night Run 2019
Sport

7. ročník Rajec High Tatras Night Run 2019

01.06.2019
Štrbské Pleso, Slovenská republika
Event detail
Bašavel pod hradbami - Cigánski diabli, Čírová a Grigorov
Concert

Bašavel pod hradbami - Cigánski diabli, Čírová a Grigorov

29.06.2019 19:00
Prírodný amfiteáter pod zámkom, Zámocká ulica, 91904 Smolenice
Event detail
VRBOVSKÉ VETRY 2019
Festival

VRBOVSKÉ VETRY 2019

06.07.2019
Futbalový Štadión, 922 03 Vrbové
Event detail