NOVA FEST

NOVA FEST

19.08. - 20.08.2022
Priehrada Domaša - Nová Kelča - Penzion Goral, 094 04 Nová Kelča

Upozornenie: Podujatie sa z organizačných dôvodov presúva na časť Nová Kelča - Penzion Goral (pôvodné miesto Priehrada Domaša - veľké parkovisko v RO Domaša – časť Poľany).

19. a 20. augusta majú svoj sviatok všetci priaznivci dobrej muziky a zábavy. Slovenské more hlási po niekoľkoročnej prestávke svoj návrat na festivalovú mapu Slovenska. Tretí augustový víkend vypukne akcia leta na Domaši v podobe prvého ročníka festivalu NOVA FEST, ktorý prinesie na východ Slovenska to najlepšie z domácej hudobnej scény. Hlavnými hviezdami prvého ročníka festivalu sú HORKÝŽE SLÍŽE, HEĽENINE OČI, ZÓNA A a KONFLIKT.

O dobrú náladu a zábavu sa na pódiu postará jedna z koncertne najvyťaženejších a najpopulárnejších kapiel na Slovensku - HORKÝŽE SLÍŽE, ktorá svojimi už zľudovenými hitmi roztancuje a rozospieva všetkých pod pódiom. Ďalším ťahákom v programe je  pravá  východniarska kapela HEĽENINE OČI, ktorá kombináciou prvkov metalu, ska, reggae, folku a rocku sa úspešne vyhýba žánrovému zaškatuľkovaniu. Obľúbencov punku potešia legendy ZÓNA A a KONFLIKT. Žánrovú všehochuť prinesú kapely  BIJOUTERRIER, KARPINA, KING SHAOLIN, DYNAMIX, BRAŇO MOJSEJ, THE NOW, LOS BRADOS, SEMATAM, S.P.L.N., VLADO BUČKO a PIŇAZI DE?

Doobedné čakanie na kapely si môžu návštevníci spestriť relaxom na pláži vodnej nádrže, poprípade vyhliadkovou plavbou na lodi Bohémia. Príďte spolu s nami prežiť nezabudnuteľný letný víkend na festival NOVA FEST a prežite jedinečné spojenie hudby, zábavy, vodného vyžitia a príjemného prostredia v srdci Východu DOMÁŠE. 


 
Zľavy:
DETI do 12 rokov - Zadarmo
ZŤP-S - 50 % zľava - len na mieste konania

Aktuálne informácie a program nájdete na Facebooku podujatia.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich
predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.


 • Dvojdňová vstupenka
  Price
  22.00 €
  Not in sale
 • Jednodňová vstupenka - PIATOK - 19.08.2022
  Price
  12.00 €
  Not in sale
 • Jednodňová vstupenka - SOBOTA - 20.08.2022
  Price
  12.00 €
  Not in sale

Recommended

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Event detail
Havasi Symphonic
Concert

Havasi Symphonic

December 2024
Bratislava, Košice
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
Fight Night Challenge 6
Sport

Fight Night Challenge 6

20.04.2024 18:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Event detail