Zoznam s.r.o.
 

PS:Digital Breakfast - Mamma Mia EDITION

LOD CAFE, Tyršovo nábrežie, Bratislava

25.01.2019 (piatok), 8:30 - 10:00
Kúpiť

Pracujete v marketingu, ste digitálni nadšenci, zaujímajú vás najnovšie vychytávky z digitálneho sveta, či chcete udržať krok s touto dynamicky sa rozvíjajúcou oblasťou biznisu? Príďte na raňajky zo série PS:Digital Breakfast, kde každý mesiac predstavujeme najnovšie trendy z týchto oblastí.

Na prvým raňajkách v roku 2019 si posvietime na najaktívnejšiu skupinu online - mamičky. Ako sa s nimi komunikuje, kde na internete trávia najviac času, či kým sa nechávajú ovplyvniť. Na to nám odpovedia tí, ktorí ich poznajú najlepšie - Miroslava Andrášová a Marek Vidovič z Modrého Koníka. 

Chýbať nebudú ani najzaujímavejšie novinky z internetového a mobilného marketingu v našom podaní a samozrejmosťou sú chutné raňajky.

PS:Digital Breakfast  sa uskutočnia v piatok 25. januára od 8:30 do 10:00 na LOĎ CAFE na Tyršovom nábreží.

Viac info o PS:Digital nájdete na: www.psdigital.sk.

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Price  
Voľné sedenie 30.00 €
Please attention, you have a 20 minutes to complete your order
* maximum amount of tickets is 8!

Your cart will be emptied and the tickets returned to the sales.