Jozef Mak a hostia alebo Piesňou po stopách života

Jozef Mak a hostia alebo Piesňou po stopách života

26.04.2023 19:00
Stredisko kultúry, Vajnorská 21, 83103 Bratislava

Podujatie Jozef Mak a hostia alebo Piesňou po stopách života sa z technických príčin presúva na termín 26.04.2023, 19:00 (pôvodne sa malo konať v termíne 16.02.2023 resp. 19.04.2023) . Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúcemu náhradnému termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 02.03.2023 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk.

Stredoslováci mieria so svojim umením do Bratislavy

Pokračovanie folklórno-muzikálového podujatia s názvom "Piesňou po stopách života" v produkcii občianskeho združenia Makovisko sa uskutoční už dňa 26. apríla 2023 so začiatkom o 19:00 hod. v priestoroch Strediska kultúry v Bratislave na ulici Vajnorská 21. Hostiteľ večera, spevák ľudových piesní, tanečník a folklorista Jozef Mak, svojim programom pozýva divákov na jedinečné podujatie, ktoré spája folklór s muzikálom. Vďaka pripravenému programu si diváci užijú večer plný hostí nielen zo stredného Slovenska.

Jozef Mak, pôvodom z malebnej obce Pohorelá, žijúci v Banskej Bystrici, je folklorista telom i dušou. Prostredníctvom občianskeho združenia Makovisko pripravuje podujatia, ktoré prinášajú jedinečné prepojenie folklóru s modernou hudbou, muzikálom, jazzom, operou či šansónom. Koncom apríla - v spolupráci so spoločnosťou STEEL MONKEY, s.r.o. a jej konateľom Rastislavom Šimkom - prinesie do Bratislavy vzácnych hostí zo stredného Slovenska ako sú operný a muzikálový spevák Ján Babjak, spevák populárnych piesní Tomáš Dolinský, finalistka televíznej hudobnej súťaže "Zem spieva" a speváčka ľudových piesní Sára Varšová,  Folkduoplus, pozostávajuce zo speváčky ľudových piesní a iných žánrov Eleonóry Vančíkovej Kapasnej a spievajúceho akordeonistu Teodora Duchoviča, klavirista a organista Ján Bulla, spevácke zoskupenie horehroncov žijúcich v Bratislave "Horehronci v Bratislave pod Folklórnym súborom Karpaty," speváčky z Vysokoškolského umeleckého súboru Technik Bratislava a jedinečný hudobný sprievod v podaní ľudovej hudby Pokošovci z Horehronia.

"Som veľmi rád, že sa nám podarilo dať dokopy takú kvalitnú zostavu. Čaká nás prekrásny večer, nielen na ľudovú nôtu. Budem sa tešiť, keď nás prídu podporiť diváci, a zabavia sa spolu s nami," uvádza hostiteľ večera, Jozef Mak.

Podujatie "Piesňou po stopách života" už má svoju históriu, keďže sa na ňom v minulosti podieľali aj hviezdy ako multižánrová speváčka Sisa Sklovská či operný a muzikálový spevák Marián Vojtko. Toto pokračovanie so sebou prináša fenomenálnych hostí, ktorí sú vo svojej oblasti profíci, ale aj nováčikov, ktorí ešte len začínajú.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich 
predajných miest

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • Vstup
    Price
    15.00 €
    Count

Recommended

JOSÉ CARRERAS
Concert

JOSÉ CARRERAS

07.06.2023 20:00
Steel Aréna – Košický štadión L. Trojáka, Nerudova 12, 040 01 Košice
Event detail
CIBULA FEST 2023
Festival

CIBULA FEST 2023

21.07 - 23.07.2023
Letisko Holíč, Staničná 789/13, 908 51 Holíč
Event detail
LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej
Concert

LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Jar 2023
Slovensko
Event detail
KALI & PETER PANN + MAJK SPIRIT
Concert

KALI & PETER PANN + MAJK SPIRIT

Jar 2023
Slovensko
Event detail
Fight Night Challenge 4
Sport

Fight Night Challenge 4

13.05.2023 18:00
Mestská športová hala, Rybníková 576/15, 917 01 Trnava
Event detail
Na srdci mi hraj!
Concert

Na srdci mi hraj!

Sezóna 2023
Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28, 821 04 Bratislava
Event detail
NA SKLE MAĽOVANÉ - legendárny muzikál
Theatre

NA SKLE MAĽOVANÉ - legendárny muzikál

18. 5. - 18. 6. 2023
Bratislava
Event detail
PACHO – Zbojník z Hybe
Theatre

PACHO – Zbojník z Hybe

Sezóna 2023
Slovensko
Event detail