Festival zábavy - Piešťanské zábaly | Nedeľa

Festival zábavy - Piešťanské zábaly | Nedeľa

18.8.2024 - Nedeľa
Piešťany

1. Veľký žúr - 21:00 (Prírodné kino)

Sú opäť späť! Vy si ich žiadate čím ďalej, tým viac!

Tentokrát s nimi objavíte návod ako pripraviť ideálny narodeninový žúr!

O prekvapenia nebude núdza...Tak neváhaj a hybaj!

Hrajú: Marián Miezga, Marián Labuda, Marek Labuda, Pavol Šimun, Tomáš Turek, Michal Šulek, David Mlejnek, Laco ZWACH, Juraj Sloboda
RSRen Quijote
Réžia: TREZOR
Dĺžka predstavenia:120 minút


2. Sen každej ženy - 10:30 (Schody pri dome umenia)

Doba je rýchla. Nie je čas na nič. Nie je čas nájsť si partnera, uvariť večeru, navštíviť rodičov, vyvenčiť psa.
Doba je materialistická. Túžime po bohatom partnerovi, luxusnom aute, veľkom dome, drahých handrách, napichaných perách...
Doba je virtuálna. Unikáme z reality do sveta klamstiev.
A nájsť si ideálneho partnera v takejto dobe? To je Sen každej ženy!
A čo sa stane, keď sa SEN stane skutočnosťou?

Hrajú: Andrea Karnasová, Andrea Profantová a Braňo Deák
Réžia: Michal Babiak
Autor: Miro Gavran

Dĺžka predstavenia: 90 minút bez prestávky

Vhodné od 15 rokov


3. Kumšt - 15:30 (Kino Fontána)

“Môj priateľ Serge si kúpil obraz. Je to plátno, meter šesťdesiat na meter dvadsať. Je biely. Podklad je celý biely… a keď trošku prižmúrite oči, tak vidíte také šikmé, tenké, biele čiary.” Takto začína divadelná hra, bezpochyby najúspešnejšia komédia súčasnej francúzskej autorky YASMINY REZA, preložená do 35 jazykov a ocenená niekoľkými svetovými cenami. Komédia, miestami s tragickými prvkami, o jednom dlhoročnom priateľstve kamarátov, ktorým zatrasie jedna nevinná situácia: jeden z nich sa prvý krát rozhodol slobodne… Hra plná humorných situácií, ale aj dramatických zvratov dýcha atraktívnosťou aj vďaka skvelému hereckému obsadeniu.

Hrajú: Gregor Hološka, Csongor Kassai, Martin Mňahončák
Réžia: Martin Mňahončák
Autor: Yasmina Reza
Dĺžka predstavenia: 1 hodina a 20 minút


4. Sobášny list - 12:30 (Dom umenia)

Divadelná hra „Sobášny list“ je z prostredia obyčajnej židovskej rodiny, ktorá odišla z Kibucu niekedy v druhej polovici 20.storočia. Muž pracuje a je hrdý na to, že zarába dostatočne na to, aby jeho manželka nemusela pracovať. Tak sa to patrí. Majú dcéru súcu na vydaj. Má nápadníka, mamičkinho synáčika. Celý život už dospelého Viktora riadi mamička, od obsahu jeho vreciek až po svadbu, všetko musí byť na sto percent v poriadku. Nastáva problém so sobášnym listom rodičov nevesty, ktorý sa stratil. Vzniká množstvo vtipných situácii, medzi starými manželmi vyplávajú na povrch dlhoročné priania a sny, ktoré sú konfrontované s realitou. E. Kishon s majstrovským vtipom rozmotáva klbko deja a zase ho majstrovsky zamotáva. Divák sa pobaví aj prekvapí zvratmi o osudoch dovtedy tak všedného a stereotypného života rodiny.
Vzniká tu množstvo komických situácií, ktoré provokujú k zamysleniu. Hľadáme odpoveď na otázku: Zobrali by sme si svojho partnera po dvadsiatich rokoch spoločného života?

Hrajú: Soňa Norisová, Dominika Žiaranová, Martin Mňahončák, David Hartl
Réžia: Vlado Fischer
Autor: Ephraim Kishon
Dĺžka predstavenia: 1 hodina a 40 minút


5. Milenec - 19:00 (Dom umenia)

Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie, už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Rozhodne sa čeliť nástrahám zakázanej nemanželskej lásky. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy, s ktorými sa dostáva do víru komických aj pikantných situácií. Nezastaviteľný podprahový boj o nadvládu jedného alebo druhého pohlavia v spoločnosti autor dokonale zachytil no nechal na diváka nech si určí svojho víťaza..

Hrajú: Karin Haydu, Mirka Gális Partlová, Dominika Žiaranová, Martin Mňahončák
Réžia: Soňa Ferancová
Autor: Neil Simon
Dĺžka predstavenia: 2 hodiny


6. Žltý kanárik - 20:30 (Šapitó)

Túlavé divadlo prichádza s úplne jedinečným autorským cyklom kabaretných predstavení zložených z dialógov, skečov, piesní a stand – upov. Vždy aktuálnych, napísaných na telo hercom, ktorí ich interpretujú. Je tu všetko: absurdita doby, humor, ktorý nás oslobodzuje práve od najťažších tém, hravá nekorektnosť aj poézia a piesne. Túlavé divadlo nadväzuje na kabaretnú tradíciu, ktorá sa s jeho tvorbou a tvorbou Jakuba Nvota a Kamila Žišku spája už roky. Žltý kanárik je symbolom čistého vzduchu, ktorý potrebuje k životu. Pre nás je očistou humorom, v ktorom absurdita okolo nás dostáva náhle zmysel.

Autor: Jakub Nvota
Hudba a piesne: Kamil Mikulčík
Dĺžka predstavenia: 100 minút bez prestávky
Veková vhodnosť: 15 +


7. Spievankovo - 10:30 (Prírodné kino)

 


8. Jana Kirschnerová a Dan Bárta - 18:00 (Kúpalisko Eva)

Koncert, kedy sa ľudské hlasy stávajú umením. Prvá dáma slovenského popu a český spevák kritikmi hodnotený ako spevák dvadsaťročia Vás prevedú hudobným nebom.

Dľžka koncertu: 90 minút


9. Postradatelní - 21:00 (Schody pri Dome umenia)

Kto si pamätá 90 roky? Naši dvaja hrdinovia, ktorí sa dnes náhodou stretli, áno.
Tie časy sú už za nimi, ale navždy ich poznamenali. Ako rozdelili ich generáciu? Dnes obaja spomínajú na dobu, kedy začínali. Boli mladí, draví, mali sny a ideály… ale zrazu sa u nich naraz všetko překvapivo zmenilo. Navyše je tu žena, ktorú si až príliš dobre pamätajú. Keby len vedeli, kde se práve teraz nachádza.

Komédia o tom, že nikdy nie je neskoro si uvedomiť, že už je po “funuse.”

Účinkujú: Martin Trnavský, Radim Novák
Autor a réžia: Jakub Nvota

Frida

Dĺžka predstavenia: 90 minút


10. Kvarteto - 12:00 (Kino Fontána)

Štyri slávne hviezdy operného neba sa po rokoch opäť nečakane stretnú a s humorom spomínajú na zašlú slávu, svoje lásky i erotické zážitky, hoci väčšina z nich má už problém spomenúť si na vlastné meno či raňajkové menu dnešného dňa. Dopriať si príbeh v podaní tejto nezabudnuteľnej hereckej štvorice je určite krásnym divadelným zážitkom.

Hrajú: Božidara Turzonovová, Zuzana Kocúriková, František Kovár, Peter Šimun.
Réžia: Martin Mňahončák
Autor: Donald Harwood

Dĺžka predstavenia: 105 minút (prestávka)


11. LEPETIT MALÝ PRINC - 19:30 (Kino Fontána)

Svet dospelých často pripomína akúsi obrovskú fabriku, kde sa ľudia až otrocky, niekedy na hranici svojich fyzických a psychických síl, snažia naplniť nezmyselne kvóty, a tak nemajú čas skutočne žiť. Stretávame príliš mnoho márnivcov, biznismenov ci samozvaných kráľov. Tí svojho malého princa nevedomky zastrčili do najvzdialenejšieho kúta svojej duše a zahádzali ho falošnými hodnotami. No a tí, ktorí sa vďaka svojmu princovi nestali úplne dospelými, majú veľkú úlohu urobiť tento svet krajším a veselším miestom.

Hrajú: Ladislav Cmorej, Michaela Králiková, Kristína Kollárová, Ondrej Kovaľ, Dávid Hartl, Adriana Pinková,  Mia Majeriková, Simona Machovičová, Soňa Tatič, Dominika Vaňková, Vladimír Frištik, Matúš Szego, Jozef Valo

Kapela: Marcela Cmorejová, Stanislav Kociov, Martin Šenc, Martin Žiak, Jozef Lednický / Stanislav Palúch 

Autor: Antoine de Saint-Exupéry

Réžia: Laco Cmorej 

Dĺžka predstavenia: 60 min.

Predstavenie je vhodné pre deti od 7 rokov


12. PASKUDÁRIUM - 12:30 (Šapitó)

Divadelná prechádzka po múzeu neposlušných detí je divadelné predstavenie , ktoré vzniklo podľa knižky D. Taragela „Rozprávky pre neposlušné deti a ich starostlivých rodičov.“ Paskudárium, čiže Múzeum neposlušných detí založil významný odborník na detskú neposlušnosť, profesor Samojed, v detstve tiež poriadny neposlušník, loptoš a paskudník. Prostredníctvom divadelnej prechádzky po tomto múzeu sa deti dozvedia, ako pán profesor pracoval. Uvidia špeciálne prístroje na zisťovanie detskej neposlušnosti a zoznámia sa s prípadmi výnimočne neposlušných detí, ako sú: mľaskajúci chlapček, špinavá Anička, lenivý Tóno a Vierka, ktorá sa špárala v nose. V predstavení neujdú kritike rôzne nedostatky a zlozvyky detí, ale aj ich starostlivých rodičov, či iných vychovávateľov, pretože často práve vďaka ich „starostlivosti“ vyrastajú z detí lenivci, nedbalci, žalobaby, lakomci, vrtáci a prospechári. Prehliadka Paskudária končí vyjadrením sympatie ku tzv. “malým paskudníkom“, teda deťom plným hravosti a fantázie, a tiež mottom profesora Samojeda: VŠETKÉHO VEĽA ŠKODÍ, LEN MALÉ PASKUDNÍCTVO NEZAŠKODÍ ! 

Hrajú: Katarína Aulitisová, Ľubomír Piktor

Autor: Dušan Taragel

Réžia: Katarína Aulitisová, Ľubomír Piktor

Dĺžka predstavenia: 50 minút

Predstavenie je určené deťom od 3 rokov


13. KONTRABAS - 20:00 (Hotel Thermia Palace)

Príbeh kontrabasistu, ktorý nikdy nebude udávať tón v orchestri. Ako väčšina z nás ... Spolu s ním prežijete večer plný napätia, pochybností, humoru aj veľkých zvratov. Nachvíľu nás pustí do najtajnejších zákutí ľudskej duše, nachvíľu zatajíme dych, aby sme vzápätí s úľavou vydýchli a možno sa aj pousmiali. Ak nemáte s kým ísť do divadla, nevadí, príďte aj sami. Kontrabasista bude hrať len pre vás!

Hrajú: Martin Huba

Autor: Patrick Süskind

Réžia: Martin Huba, Martin Porubjak

Dĺžka predstavenia: 120 minút


INFO k vstupenkám:

Celodenný lístok - v cene voucher nealko / alko nápoj, zľava na konzum vo vybraných reštauráciách

VIP lístok - v cene prístup do VIP 1, voucher nealko / alko nápoj, zľava na konzum v o vybraných reštauráciách, možný meet&greet s umelcami


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • Celodenný lístok
  Price
  60.00 €
  Count
 • VIP
  Price
  89.00 €
  Count
 • Veľký žúr - 21:00 (Prírodné kino)
  Price
  29.00 €
  Count
 • Sen každej ženy - 10:30 (Schody pri Dome umenia)
  Price
  19.00 €
  Count
 • Kumšt - 15:30 (Kino Fontána)
  Price
  20.00 €
  Count
 • Sobášny list - 12:30 (Dom umenia)
  Price
  22.00 €
  Count
 • Milenec - 19:00 (Dom umenia)
  Price
  22.00 €
  Count
 • Žltý kanárik - 20:30 (Šapitó)
  Price
  18.00 €
  Count
 • Spievankovo - 10:30 (Prírodné kino)
  Price
  10.00 €
  Count
 • Jana Kirschnerová a Dan Bárta - 18:00 (Kúpalisko Eva)
  Price
  29.00 €
  Count
 • KVARTETO - 12:00 (Kino Fontána)
  Price
  18.00 €
  Count
 • LEPETIT MALÝ PRINC - 19:30 (Kino Fontána)
  Price
  17.00 €
  Count
 • PASKUDÁRIUM - 12:30 (Šapitó)
  Price
  9.00 €
  Count
 • Postradatelní - 21:00 (Schody pri Dome umenia)
  Price
  25.00 €
  Count
 • KONTRABAS - 20:00 (Hotel Thermia Palace)
  Price
  20.00 €
  Count

Recommended

Havasi Symphonic
Concert

Havasi Symphonic

December 2024
Bratislava, Košice
Event detail
FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25
Sport

FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25

Sezóna 2024/25
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
FC Spartak Trnava - Aston Villa
Sport

FC Spartak Trnava - Aston Villa

20.07.2024 16:00
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Event detail
Filip Jančík - Show filmovej hudby
Concert

Filip Jančík - Show filmovej hudby

August, September
Zvolenský zámok, Námestie SNP 1, 960 01 Zvolen
Event detail