Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BIELA NOC Košice

KOŠICE

6. október 2018

Čo je Biela noc?

Biela noc ponúka návštevníkom netradičnú umeleckú prechádzku nočným mestom plnú zážitkov a nových vnemov. Počas poslednej septembrovej soboty sa noc stáva dňom a ulice nočného mesta sa zaplnia ľuďmi a umením. Každý návštevník dostane mapku, ktorá ho sprevádza rôznymi umeleckými zastávkami: vizuálne atraktívnymi inštaláciami, koncertami, filmami, rozličnými divadelnými predstaveniami, tancom, literatúrou, živou performance… Pestrá ponuka rozličných umeleckých žánrov zaručí každému spoznať najnovšie trendy v umení a nových technológiach. Popri umení návštevníci objavia zaujímavé a netradičné priestory, ktoré zastrešia súčasné formy umenia ako nádvoria, parky, stanice, mosty, nábrežia, plavárne, nákupné centrá, parkoviská a rôzne ľuďom bežne neprístupné miesta.

Garantujeme, že nezaspíte!

Festivalová permanentka BN PASS ti umožní vidieť všetky interiérové inštalácie počas Bielej noci a BN víkendu.

Ďakujeme, za podporu Bielej noci zakúpením BN Passu.

BN pass si môžete vyzdvihnúť už v piatok 5.10. od 10:00 do 22:00, v sobotu 6.10. od 10:00 do 02:00 a v nedeľu 7.10. od 10:00 do 21:00 na ktoromkoľvek z miest označených Predaj BN Pass, kde sa preukážete nasledovným QR kódom.
- Kasárne / Kulturpark - Kukučínova 2
- Východoslovenská galéria - Hlavná 10
- Tabačka Kulturfabrik - Gorkého 2 (len v dňoch 5.10 - 6.10)

Vidíme sa v rozžiarených nočných uliciach!
Tím Bielej noci

Viac info na www.bielanoc.sk 

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Price  
BN PASS 5.00 € Not in sale
Please attention, you have a 20 minutes to complete your order
* maximum amount of tickets is 8!

Your cart will be emptied and the tickets returned to the sales.