BIELA NOC Bratislava

BIELA NOC Bratislava

29. september 2018
BRATISLAVA

Čo je Biela noc?

Biela noc ponúka návštevníkom netradičnú umeleckú prechádzku nočným mestom plnú zážitkov a nových vnemov. Počas poslednej septembrovej soboty sa noc stáva dňom a ulice nočného mesta sa zaplnia ľuďmi a umením. Každý návštevník dostane mapku, ktorá ho sprevádza rôznymi umeleckými zastávkami: vizuálne atraktívnymi inštaláciami, koncertami, filmami, rozličnými divadelnými predstaveniami, tancom, literatúrou, živou performance… Pestrá ponuka rozličných umeleckých žánrov zaručí každému spoznať najnovšie trendy v umení a nových technológiach. Popri umení návštevníci objavia zaujímavé a netradičné priestory, ktoré zastrešia súčasné formy umenia ako nádvoria, parky, stanice, mosty, nábrežia, plavárne, nákupné centrá, parkoviská a rôzne ľuďom bežne neprístupné miesta.

Garantujeme, že nezaspíte!

Festivalová permanentka BN PASS ti umožní vidieť všetky interiérové inštalácie počas Bielej noci a BN víkendu.

Ďakujeme, za podporu Bielej noci zakúpením BN Passu.

BN pass si môžete vyzdvihnúť už v piatok 28.9. od 10:00 do 22:00, v sobotu 29.9 od 10:00 do 02:00 a v nedeľu 30.9. od 10:00 do 18:00 na ktoromkoľvek z miest označených Predaj BN Pass, kde sa preukážete nasledovným QR kódom.
- Pred Starou tržnicou, Námestie SNP
- Námestie Eurovea, Pribinova 8
- Park pri River Parku, Dvořákovo nábrežíe

Vidíme sa v rozžiarených nočných uliciach!
Tím Bielej noci

Viac info na www.bielanoc.sk 

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • BN PASS
    Cena
    8.00 €
    Sold out

Recommended