Alxndr London

Alxndr London

09.12.2018 20:00
Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, Námestie SNP 16, 974 01 Banská Bystrica

V decembri do Banskej Bystrice príde britský spevák a hudobník eritrejského pôvodu Alxndr London, vychádzajúca hviezda avantgardného R’n’B a afropunkový performer. V roku 2016 sa dostal na zoznam „umelcov hodných sledovania“ britského Radio 1. Jeho najnovšie EP 2023, ktoré vyšlo pod labelom The Spectacular Empire ghetofuturistisckého hudobníka Gaika. London do svojej tvorby primiešava prvky afrofuturizmu a londýnskej ghetto scény a pracuje s odkazmi na africkú diasporu, ktorej predstavitelia boli vykorenení a nanovo hľadajú svoju tradíciu.

Alxndr London na Slovensko príde prvýkrát vďaka spolupráci kultúrneho centra Záhrada v Banskej Bystrici a festivalu Medzihmla, ktorý sa koná v Lučenci. Práve v lučeneckej Tančiarni Franz odohrá 8. decembra svoj prvý slovenský koncert.

V Banskej Bystrici vystúpi počas ľudskoprávneho festivalu Embargo/Freiraum. Viac info o festivale nájdete na: www.embargofestival.sk.

Aktivity kultúrneho centra Záhrada z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • Vstup
    Cena
    6.00 €
    Not in sale

Recommended