Festival SKALY 2018

Festival SKALY 2018

31.8. - 2.9.2018
Slnečné Skaly, 013 13 Rajecké Teplice

Festival Skaly 2018
Slnečné skaly – Rajecké Teplice, 31.8. – 2.9. 2018

Je tu prvý ročník multižánrového Festivalu Skaly.  Príď si užiť tri dni a dve noci plné DJ, kapiel, spevákov… Predstaví sa viac ako 50 interprétov zo Slovenska ale aj spoza hraníc.

Hlavný stage poteší všetkých, ktorí si radi vypočujú rock, hip-hop, indie, reggae… Mená ako Tragikomix, Gleb, Chiki Liki Tu-a, Smola a hrušky, Bad Karma Boy ale aj víťazi Radio_Head Awards 2017 Nvmeri, Malalata, Medial Banana a ďalší sú zárukou fajného hudobného zážitku.

Na Elektro-stage dorazia kvalitní DJ zo Slovenska aj z Čiech. Za zmienku určite stoja Rido, L-Plus, Philip TBC, Kutlo, svoje umenia za mix pultom predvedú aj Cockroach, Dekel, Apokain, Joshu4 s bubeníkom J-Fast a ďalší.

Na treťom stagi sa predviedie Dub a Reggae scéna. Užiť si môžete Dubapest HiFi z Maďarska, Lukie Rootsa z Holandska, Kattygyal Kentu z Čiech ale aj ďalších z domácej scény. Keďže DUB zvýrazňuje bubnové a basové pasáže, stage bude ozvučený Reggae Sound Systémom, aby ste si mohli užiť hlboké basové frekvencie.

Okrem hlavného programu máme prichystané aj sprievodné aktivity, ktoré zahŕňajú graffitty prezentáciu, maľovanie na plátno, minirapmu, let balónom, kolotoče a iné.

Viac info a kompletný program nájdete na
www.festivalskaly.sk
Instagram


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Jednodňová vstupenka - voľné státie
  Cena
  19.00 €
  Not in sale
 • Dvojdňová vstupenka - voľné státie
  Cena
  23.00 €
  Not in sale

Recommended