Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Natalie Imbruglia LIVE - Trenčín

Piano Club, Pod Sokolice 12, 91101 Trenčín

28.11.2017 20:00

Natalie Imbruglia LIVE
28.11.2017, Trenčín, Piano Club, 20:00 hod.


Pozývame vás na koncert Natalie Imbruglia, austrálskej speváčky, skladateľky, herečky a modelky, ktorá zavíta 28. novembra do trenčianskeho Piano Clubu!

Po druhýkrát budeme mať možnosť zažiť koncert známej speváčky na Slovensku!

Piesne Natalie poznáme z vysielania snáď všetkých slovenských rozhlasových staníc. Na najvyššie priečky hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle.

Stačí si spomenúť na množstvo ďalších strhujúcich hitov ako napríklad Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression, Shiver a tiež skvelé aktuálne covery mužských umelcov vydané na albume Male (2015) spracované žensky, elegantne a s veľkým nadhľadom do štýlových akustických verzií (napr. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball Damiena Ricea, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga).

Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 rádových albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky.

Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku.

VIP vstupenky sú v ponuke v obmedzenom počte. VIP vstupenka zahŕňa posedenie na balkóne s dobrým výhľadom na show, šampanské ako welcome drink, občerstvenie (pagáčiky, oriešky) a 2 fľaše prémiového slovenského červeného a bieleho vína pre každý stôl. Na balkóne sa nachádza aj druhý bar Piano Clubu.

Info na www.natalieimbruglia.com.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Natalie Imbruglia LIVE - Trenčín
 
 

Predaj lístkov

Price  
Voľné státie 39.00 € Not in sale
VIP sedenie pri stole 1L 69.00 € Sold out
VIP sedenie pri stole 2L 69.00 € Sold out
VIP sedenie pri stole 3L 69.00 € Sold out
VIP sedenie pri stole 6L 69.00 € Sold out
VIP sedenie pri stole 1R 69.00 € Sold out
VIP sedenie pri stole 2R 69.00 € Sold out
VIP sedenie pri stole 3R 69.00 € Sold out
VIP sedenie pri stole 6R 69.00 € Sold out
Please attention, you have a 20 minutes to complete your order
* maximum amount of tickets is 8!

Your cart will be emptied and the tickets returned to the sales.