Zoznam s.r.o.
Tickets for this event can no longer be purchased. However, you can view current events
 

Cestami necestami 2 -Západný Karibik

Hlava 22, Bazová 9, 821 08, Bratislava

26.5.2015 19:00
Buy

26.5.2015 sa v Bratislave usktutoční podujatie Cestami necestami #2 - Západný Karibik.

Nádherné pláže, vysoké hory, hlboké lesy, jedinečná kultúra, každodenný život, bohatá história, pestrá príroda, rozmanité plodiny... jednoducho raj na Zemi a vysnívaná destinácia pre mnohých cestovateľov. Príďte si vychutnať krásne fotky a započúvať sa do príbehov ľudí, ktorí tejto oblasti zasvätili svoj život. Bývali tu dlhé roky, založili rodinu alebo sa do tejto oblasti radi vracajú. Určite si Karibik zamilujete aj vy!

Silvia si v Kostarike založila rodinu a prežila tu časť života. Lenka žila na Haiti 3 roky a vzala si Haiťana. Jogín Zdeno miluje Mexiko a rád sa do tejto oblasti vracia. Inšpiratívni ľudia, ktorí milujú Karibik.

Viac o evente.

Zľavnený vstup: pre dôchodcov, KST, SHS James, študentov a učiteľov.
Deti do 12 rokov v sprievode rodičov majú vstup voľný.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Ticket sale

Price 
Vstup4,00 €Nie je v predaji
Zľavnený vstup3,50 €Nie je v predaji
Please attention, you have a 20 minutes to complete your order
* maximum amount of tickets is 8!

Your cart will be emptied and the tickets returned to the sales.