Zoznam s.r.o.
Tickets for this event can no longer be purchased. However, you can view current events
 

Peter Lipa & Band

Dom kultúry Devín, Rytierska 2, 841 10 Bratislava

6.12.2017 19:00
Buy

Jeden z najúspešnejších slovenských spevákov, skladateľov a hudobníkov sa 6. decembra 2017 predstaví v Dome kultúry Devín. Slovenská jazzová legenda Peter Lipa tu so svojim Peter Lipa Bandom zahrá vedľa osvedčených hitov tiež rad nových skladieb s textami Milana Lasicu.

Peter Lipa je najvýznamnejšou osobnosť slovenského jazzovej scény. Má za sebou nespočetné množstvo koncertov po celom svete a desiatky veľmi úspešných nahrávok. Zatiaľ posledný album Petra Lipu na texty Milana Lasicu nesie názov Návšteva po rokoch. Jedná sa o pokračovanie úspešnej platinovej nahrávky Lipa spieva Lasicu, po ktorej nasledovala skvelá nahrávka Lipa 68, ktorá je už platinová. Pre zatiaľ posledný album Milan Lasica napísal 14 textov o láske, vzťahoch, erotike a živote. Koncerty Petra Lipu sa nesú v priateľskom duchu, interpret je známy skvelou komunikáciou s publikom, skvelým sprievodným bandom a tak jeho koncerty majú skvelú atmosféru. V spojení s príjemnou atmosférou Devínskeho domu kultúry koncert sľubuje nevšedný zážitok.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Ticket sale

Price 
Voľné sedenie10,00 €Nie je v predaji
Please attention, you have a 20 minutes to complete your order
* maximum amount of tickets is 8!

Your cart will be emptied and the tickets returned to the sales.