Koncom minulého týždňa sa konal koncert v bratislavskom amfiteátri v Ružinove. Na Štrkoveckom jazere sa stretlo množstvo nadšencov klavírnej hudby, ktorí sa nielenže započúvali do prenádherných filmových melódií a klasických diel v špeciálnych úpravách s jazzovými prvkami, ale si aj od srdca a z plných pľúc zaspievali.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

 

Nemali ste ešte tú možnosť spoznať tohto virtuóza a pýtate sa, kto je Jozef Hollý?
Je to náš slovenský, ale hrou na klavír svetový virtuóz, ktorý napriek tomu, že od piatich rokov študoval klasickú hru na klavír, je doma vo všetkých hudobných štýloch. Po pätnástich rokoch koncertovania v zahraničí sa vrátil na Slovensko a priniesol k nám domov termín Crossover pianista.

Jeho Piano Show s početným ansámblom skvelých hudobníkov má rôzne prívlastky. Energická, dych berúca, emočná, vtipná, ale určite nie nudná a jednotvárna. Počas koncertu sa prenesiete do mnohých štýlov. Od spomínanej klasickej hudby, cez prenádherné svetoznáme filmové melódie až po popové, rokové alebo džezové skladby. A celkom iste si aj spoločne zaspievate.

Nenechajte si ujsť tento jedinečný zážitok. Do konca leta máte už len 2 príležitosti zažiť našu svetovú legendu pod holým nebom.

Piano show pokračuje koncertom 27.8. v Nových Zámkoch4.9. v Ružomberku.

VSTUPENKY

 

--TS poskytla Miroslava Líšková, foto: Archív Jozef Holly--