Ak si radi plníte svoje hudobné sny, už neváhajte ani chvíľku. Predaj vstupeniek na jednu z najväčších hudobných legiend sa spustil len včera popoludní a dnes je už polovica kapacity na státie vypredaná. Prvých tisíc vstupeniek za zvýhodnenú cenu bolo vypredaných dokonca do hodiny od spustenia oficiálneho predaja.

Nový hudobný festival LOVESTREAM FESTIVAL prinesie na druhý júnový víkend do Bratislavy tri dni skvelej hudobnej nádielky. Včera sa spustil predaj vstupeniek na nedeľný program, počas ktorého vystúpi aj najväčšia hviezda festivalu - RED HOT CHILI PEPPERS!  Na novom štadióne Tehelné pole zahrajú v tradičnom zložení a dokonca opätovne s gitaristom Johnom Frusciantem.

LOVESTREAM FESTIVAL spojí tie najlepšie domáce kapely a svetové mená. Preto sa už teraz môžete tešiť na ďalšie chuťovky, ktoré plánuje organizátor postupne odkrývať. "Každý deň festivalu od piatka do nedele plánujeme brány otvoriť o 12:00 a následne ponúknuť hudobnú produkciu pre každého, kto si rád plní svoje hudobné sny. Nevyhnutnou súčasťou festivalu bude bohaté gastro zázemie vytvorené nielen z pevných bufetov na štadióne, ale aj v tzv. Gastrozóne, ktorá vznikne pri vstupe do oploteného areálu. Každý deň zvlášť má svoju vlastnú cenovú politiku nastavenú podľa samotných účinkujúcich. Začali sme s predajom nedeľného lístka a zároveň koncertu najväčšej hviezdy festivalu, ale v cene vstupenky na túto hviezdu bude plnohodnotný celodenný hudobný program, ktorý bude samotnému koncertu Red Hot Chili Peppers predchádzať a odštartuje už krátko popoludní," hovorí Silvia Nemčovičová z usporiadateľskej agentúry Silvi Production.

Ohlásenie koncertu v Bratislave na stránke https://redhotchilipeppers.com/

Jednodňová vstupenka na nedeľu 12. júna tak okrem RED HOT CHILI PEPPERS zaručí koncert ďalších minimálne piatich kapiel. Budú medzi nimi aj ďalšie zahraničné a domáce mená, takže fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Vyzerá to, že na Slovensku vzniká ďalšie skvelé festivalové miesto, ktoré má ambíciu zaujať nielen slovenských hudobných fanúšikov.

Vstupenky na jednotlivé dni LOVESTREAM FESTIVALu  kúpite exkluzívne v sieti Predpredaj.sk.