Zoznam s.r.o.
 

THE KLEZMATICS - USA

Stará Tržnica, Námestie SNP 25, 811 01 Bratislava

14.3.2017 19:00

The Klezmatics / USA
14.03.2017 / 19:00 / Stará tržnica


Výnimočný koncert Slovenskej sporiteľne v Starej tržnici prináša skupinu , ktorá je synonymom súčasnej židovskej kultúry - The Klezmatics.

V marci sa môžete tešiť na ďalší zo série Výnimočných koncertov Slovenskej sporiteľne. Starú tržnicu rozozvučia The Klezmatics. Žiadna skupina nereprezentuje žáner klezmerovej hudby výstižnejšie než oni. The Klezmatics vznikli v roku 1986 na pestrej scéne v štvrti East Village v New Yorku, ktorá bola miestom vzniku mnohých svetoznámych umeleckých projektov. Za roky svojej existencie koncertovali po celom svete,  nahrali 10 radových albumov, v roku 2006 získali ocenenie Grammy za album  „Wonder Wheel“, stali sa živým synonymom súčasnej židovskej kultúry.

Na bratislavskom koncerte uvidíme zostavu, v ktorej sú traja zakladajúci členovia - Lorin Sklamberg (spev, akordeón, gitara, piano), Frank London (trumpeta, klávesy, spev) a Paul Morrissett (bass, cymbal, spev) - spolu s dlhoročnými členmi  skupiny - Matt Darriau (kaval, klarinet, saxofón, spev) a Lisa Gutkin (husle, spev).


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
THE KLEZMATICS - USA
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Prízemie A20,00 €Vybrať miesto
Prízemie B17,00 €Vybrať miesto
Prízemie C15,00 €Vybrať miesto
Prízemie D13,00 €Vybrať miesto
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.