Zoznam s.r.o.
 

MEGADETH (USA) + hostia

TATRAN handball aréna, Ulica Jána Pavla II. č. 2, Prešov

16.7.2016 19:00

MEGADETH na HARLEY DAYS 2016

Legendárna americká kapela Megadeth vydala v januári tohto roka jeden zo svojich najlepších albumov Dystopia a 16.júla ho predstaví naživo v Prešove počas Harley Days. Týmto vystúpením uzavrie európsku časť Dystopia World Tour a odštartuje dvojdňový program plný jazdenia na kultových motocykloch Harley-Davidson. Pozitívne reakcie z celého sveta na novú platňu sľubujú koncertný zážitok roka.

Základom úspechu kapely na oboch stranách oceánu je kvalita nového materiálu, s ktorým sa v 21. storočí minimálne vyrovnali ére albumov Rust in Piece, Countdown to Extincion alebo Endgame a vdýchli thrash metalu, ktorý spoluzakladali s velikánmi ako Metallica, Anthrax a Slayer, žiadanú energiu. „Toto je Megadeth! Hudobný biznis, aj my, sme zažili rôzne turbulencie, ale v nových skladbách prinášame presne tú energiu, ktorá funguje pri živom hraní, pretože fanúšikovia ti dajú presne najavo, čo sa im páči. Máme skvelé skladby, ktoré proste fungujú. Ale pre ľudí bude najväčším prekvapením, keď si nás vypočujú naživo s Chrisom a Kikom, bezohľadu na to, čo videli na internete,“ pozýva Dave Mustain na prešovský koncert.

Chýbať nebudú kultové motocykle Harley-Davidson a pre nejazdcov bude k dispozícii Jump Start – stacionár s napevno osadeným motocyklom, na ktorý sa môžete posadiť, naštartovať ho, vyskúšať radenie rýchlostí a vychutnať si bublanie ikonického motora V-Twin. Pre tínedžerov sú pripravené Bike & Skate exhibície o Prize Money a detičky sa zabavia na elektrických motorkách a v ride parku s prekážkami. Počas oboch dní vystúpia ďalšie hudobné skupiny zadarmo.

Harley Days sa uskutočnia 16. a 17. júla v Prešove. Vždy od 10.00 do 17.00 sa uskutoční bezplatný program pre všetkých návštevníkov pred halou. Megadeth vystúpi s ďalšími interpretmi 16. júla v hale na platenom koncerte.

Pre viac informácií sledujte facebookové stránky organizátorov Harley-Davidson Prešov, LR Media a ProMusic.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
MEGADETH (USA) + hostia_STÁTIE16.7.2016 / 19:00 - TATRAN handball aréna, Ulica Jána Pavla II. č. 2, Prešov
MEGADETH (USA) + hostia_SEDENIE16.7.2016 / 19:00 - TATRAN handball aréna, Ulica Jána Pavla II. č. 2, Prešov
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.