Zoznam s.r.o.
 

PACI PAC pesničky pre vaše detičky

Slovensko

2016

"PACI PAC predstavia svoj hodinový program pre deti, ktorý obsahuje tie najlepšie pesničky z CD a DVD PACI PAC. Zatlieskame si na pesničky ŤAPY ŤAP, povozíme sa s VLÁČIKom, zaskáčeme si ako OPICA, naučíme sa počítať od 1 do 10, zaspievame si spoločne PEC NÁM SPADLA, zasúťažíme si s pesničkou DOKOLEČKA DOKOLA, nezabudneme na Vodníka Ferka ani Prasiatka a zatancujeme si na kopec ďalších pesničiek PACI PAC.

Viac informácií nájdete na www.pacipac.sk.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
PACI PAC pesničky pre vaše detičky - Dubnica nad Váhom5.6.2016 / 15:00 - Mestský Dom Kultúry, Bratislavská 12, Dubnica nad Váhom
PACI PAC pesničky pre vaše detičky - Levice7.6.2016 / 17:00 - CK Junior - Levice, Ul. A. Sládkoviča 2, Levice
PACI PAC pesničky pre vaše detičky - Bratislava19.6.2016 / 16:00 - Dom kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 851 02 Bratislava
PACI PAC pesničky pre vaše detičky - Bánovce nad Bebravou24.6.2016 / 16:30 - MsKS Bánovce nad Bebravou
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.