Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BRIAN MAY & KERRY ELLIS

Incheba EXPO Arena, BRATISLAVA

9.3.2016 19:00

LEGENDÁRNY GITARISTA KAPELY QUEEN BRIAN MAY & KERRY ELLIS NA JAR VYRÁŽAJÚ NA TÚRU PO STREDNEJ A VÝCHODNEJ EURÓPE!  9.MARCA 2016 VYSTÚPIA V RÁMCI TURNÉ ONE VOICE V BRATISLAVE

Brian May, skladateľ, producent a hlavne fenomenálny gitarista legendárnej kapely Queen a speváčka Kerry Ellis, hviezda londýnskeho West Endu a newyorskej Broadway, ktorí spolu nahrali albumy s názvom “Anthems” a “Acoustic by Candlelight”, v marci 2016 vystúpia v jedenástich mestách Strednej a Východnej Európy v rámci turné “ONE VOICE” a fantastickou správou je, že 9. marca 2016 zavítajú aj do Bratislavy.

Toto slávne umelecké duo nedávno vydalo skladbu “One Voice”, ktorú zložila Ruth Moody, skladateľka, sopranista a spoluzakladateľka kanadského folkového tria Wailin’ Jennys.

Brian May na svojej webovej stránke brianmay.com hovorí: “Táto skladba v podstate umením v záujme umenia. Pre mňa osobne, je to niečo, na čo som obzvlášť hrdý, s úžasnými vokálmi Kerry Ellis… ale táto skladba v sebe nesie aj krištáľovo čistý odkaz pre nás ľudí – máš hlas… a tvoj hlas môže niečo zmeniť.”

Projekt Briana Maya a Kerry Ellis sa zrodil po tom, ako sa títo dvaja umelci stretli počas konkurzov na muzikál “We Will Rock You - the Musical” v Londýne, v ktorom Kerry napokon hrala hlavnú postavu Meat. Brian May následne v roku 2010 produkoval jej štúdiový album “Anthems”, po ktorom v roku 2011 nasledovalo turné s názvom “Anthems Tour” a za ním turné “Born Free Tour”, ktoré bolo sériou intímnych akustických koncertov pri sviečkach. Hlavným cieľom tohto turné bolo zvýšiť povedomie o činnosti nadácie Born Free Foundation, ktorá sa zaoberá ochranou voľne žijúcich zvierat a ohrozených druhov. Ellis a May následne vydávajú live album so záznamom z tohto turné  pod názvom “Acoustic by Candlelight”.

Brian May, ktorý práve skončil turné s kapelou Queen a Adamom Lambertom po Južnej Amerike, hovorí: “Som poctený, že sa opäť vraciam do Strednej a Východnej Európy a veľmi sa na to teším. Od roku 1986 som tu hral už mnohokrát. V podstate to pre mňa bude niečo ako 30-te výročie.”

Tento koncert prinesie zmes klasických hitov od legendárnych rockových kapiel, vrátane kapely Queen či Beatles.

Ukážky:
https://www.youtube.com/watch?v=0plWNDyA6Ig
https://www.youtube.com/watch?v=6U8mFGeaeU4

 

 
 
 
BRIAN MAY & KERRY ELLIS
 
 

Predaj lístkov

Cena  
B - Kaskáda 1 Nie je v predaji
C - Kaskáda 2 Nie je v predaji
D - Kaskáda 3 Nie je v predaji
Doprovod Nie je v predaji
Imobilní Nie je v predaji
Plocha GOLD Nie je v predaji
Plocha SILVER Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.