Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

EROS RAMAZZOTTI

Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

15.3.2016 19:00

Lámač ženských sŕdc sa na jar vracia do Bratislavy!

Ikona nielen talianskej, ale aj svetovej pop music Eros Ramazzotti vyrazil v týchto dňoch na jesennú časť World Tour pod všetkohovoriacim názvom, ktorý nepotrebuje ďalší komentár -  Perfetto. Toto turné sa viaže k vydaniu Erosovho ostatného albumu s rovnomenným názvom, ktorý uzrel svetlo sveta 8. mája 2015 pod hlavičkou Universal Music a okamžite sa stal multiplatinovým. Navyše sa umiestnil v top ten rebríčku najpredávanejších albumov vo viac ako 60 krajinách sveta. Eros počas tejto časti turné navštívi 28 európskych miest.    
Avšak neostane len pri jesennej časti; už vo februári štartuje Eros druhú časť turné Perfetto a na jeho “trase” Bratislava nemôže chýbať!
Samotný koncertný playlist obsahuje ako skladby z najnovšieho albumu Perfetto, ale nepochybne sa na rad dostanú aj Erosove najväčšie hity! Fanúšikovia predsa nemôžu byť za žiadnych okolností sklamaní!
Celá šou je zjavne koncipovaná veľmi jednoducho, avšak s použitím tých najmodernejších technológií zrovnateľných s tými najväčšími svetovými hudobnými produkciami. Jednoducho povedané, je sa na čo tešiť.
Erosa Ramazzottiho určite nie je potrebné nejako špeciálne slovenského publiku predstavovať. Cez to všetko stojí za zmienku pár faktov. Prvý výrazný úspech zaznamenal už v roku 1984 na festivale v San Reme. Ako dvadsaťjeden ročný nováčik sa zúčastnil súťaže začínajúcich interpretov. Predviedol vlastnú pieseň Terra promessa, čo stačilo na to, aby vzbudil pozornosť ako u publika, tak u lovcov talentov hneď niekoľkých veľkých gramofónových firiem, ktoré o Erosa prejavili veľký záujem, najmä preto, že bol osobitý. Priniesol svieži melodický štýl, v ktorom sa typická talianska kantiléna umne miesi s rockom, soulom a blues. Vášeň, láska a veľké emócie na strane jednej, civilný prejav, inteligencia, hudobnosť na strane druhej – to všetko nájdete aj v jeho prvých hitoch, ktoré ani po rokoch nestratili nič zo svojho kúzla a medzi ktoré patrí: Una storia importante, Adesso tu, Un cuore con le ali, Emozione dopo emozione, Ma che bello questo amore, Senza perdici di vista, La luce buona delle stelle, Solo con te, Se bastasse una canzone - rovnako ako jeho prvé albumy Cuori agitati (1985), I nuovi Eroi (1986), In certi momenti (1987), Musice é... (1988) alebo In ogni senzo (1990). Na svojom konte má takmer tri desiatky albumov.
Už od prvej polovice osemdesiatych rokov žne Eros Ramazzotti úspechy nielen po celej Európe, ale po celom svete. Je obľúbený najmä u žien. Práve spojenie jeho príťažlivej sexy vizáže a hlasu s nezameniteľnou farbou z neho robí dráždivo zvodný objekt. "Som nepolepšiteľný romantik," tvrdil v jednom z rozhovorov, v ktorom sa ďalej priznal, ako veľmi ho ešte baví futbal, pobyt na vidieku alebo jazda na koni. Jeho život ale určuje hudba. Nie sú to vraj len koncerty, televízia alebo nakrúcanie videoklipov, ale veľmi veľa času sa venuje komponovaniu alebo práci v nahrávacom štúdiu.

V Bratislave sa Eros Ramazzotti predstaví už po tretí krát. A je viac ako isté, že to opäť bude fantastický koncert!!!
Celé turné produkuje Maurizio Salvadori zo spoločnosti Trident Music v spolupráci s RDS a BMW.

VIP BALÍK OBSAHUJE:
•    Vstupenku na sedenie v sektore VIP- C29 s vlastným barom a zázemím
•    Welcome drink
•    Hostessing - asistencia
•    VIP Bar – výber z exkluzívnych alko/nealko nápojov
•    Food bar – medzinárodná kuchyňa
•    VIP vstup na štadión
•    VIP laminátový pass so šnúrkou
•    VIP parking v SLOVNAFT arene
•    Tematický darček      

CENA VSTUPENKY: 89 € + VIP BALÍK 110 €


Viac informácií: www.ramazzotti.com
 

 

 
 
 
EROS RAMAZZOTTI
 
 

Predaj lístkov

Cena  
A1 Nie je v predaji
A10 Nie je v predaji
A11 Nie je v predaji
A12 Nie je v predaji
A2 Nie je v predaji
A3 Nie je v predaji
A4 Nie je v predaji
A5 Nie je v predaji
A9 Nie je v predaji
B1 Nie je v predaji
B10 Nie je v predaji
B11 Nie je v predaji
B12 Nie je v predaji
B2 Nie je v predaji
B3 Nie je v predaji
B4 Nie je v predaji
B9 Nie je v predaji
C29 Nie je v predaji
Doprovod Nie je v predaji
Imobilní Nie je v predaji
STÁTIE Nie je v predaji
STATIE POD PODIOM Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.