Zoznam s.r.o.
 

LOS VIVANCOS – AETERNUM

Aegon aréna, Príkopova 6, 83103 Bratislava

15.10.2016 19:00:00

LOS VIVANCOS a ich hudobno-tanečná show AETERNUM 15.10.2016 na Slovensku!

Los Vivancos to sú bratia Aaron, Joshua, José, Israel, Juda, Cristo a Elias. Ich scénická produkcia spája tradičné flamenco, moderný tanec so živou hudbou a bravúrnosťou podporenou nádhernými efektmi v unikátnom štýle. Ten urobil z Los Vivancos jeden z najúspešnejších španielskych súborov súčasnosti, ktorých predstavenie už videlo viac ako 1,5mil. divákov v 40-tich krajinách sveta.

Ich kostýmy, od tradičných, až po tie súčasné sú často nahrádzané len vlniacimi sa nahými telami, ktoré sa pohybujú do rytmu oficiálne najrýchlejších nôh na svete zapísaných v Guinessovej knihe rekordov s počtom 1317 stepov za minútu...
Choreografia, na ktorej súbor spolupracoval s Daniele Finzi Pasca, tvorcom slávneho predstavenia Cirque du Soleil - Corteo kombinuje odvážne flamenco s baletom, bojovým umením, stepom a štipkou magie.

Aj o hudobný doprovod sa postarajú samotní bratia a ten kombinuje flamenco, rock a klasiku, pričom každý z nich počas vystúpenia hrá na nejaký hudobný nástroj od huslí, cez violončelo, perkusie, saxofon, flautu až po kontrabas.

Aeternum je jednoducho nezabudnuteľnou produkciou, ktorá vám vyrazí dych!

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Vstupenky zakúpené na pôvodný termín zostávajú v platnosti a nie je nutné ich meniť.
Všetkým držiteľom vstupeniek na pôvodný termín, ktorí sa rozhodnú ponechať si vstupenky na vystúpenie v budúcom roku si dovoľujeme ponúknuť ako bonus vstup do VIP zóny s občerstvením pre našich hostí, kde budú mať možnosť aj osobne sa stretnúť s členmi skupiny Los Vivancos.
V prípade, že si budete želať vstupenky na decembrové vystúpenie vrátiť, je tak možné učiniť prostredníctvom siete Predpredaj.sk.


     

 
 
 
LOS VIVANCOS – AETERNUM
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Plocha39,00 €Vybrať miesto
Plocha49,00 €Vybrať miesto
Plocha59,00 €Vybrať miesto
Plocha69,00 €Vybrať miesto
Plocha89,00 €Vybrať miesto
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.