Zoznam s.r.o.
 

Lovely Experience 2017

Trojičné námestie, 917 01 Trnava

27.5.2017, 15:00

Lovely Experience prinesie multimediálny festival s denným a nočným programom. 
V SOBOTU 27. Mája od 15:00 na Trojičnom námestí Trnava. 

• Festival na slúchadlách bez rušenia nočného kľudu
• 3D video mapping na mestskú vežu
• Silent Párty platforma priamo na námestí
• Párty až do rána + množstvo koncertov, DJs a tanečníkov
• Exhibície audiovizuálnych umelcov
• Denný program vo festivalovom mestečku a chill zóne
• Zaujímavé prednášky plné inšpirácie a osobnostného rozvoja

VIAC NA FANPAGE Lovely Experience.

Mutlimediálny Festival Lovely Experience má za sebou 5 úspešných ročníkov. V máji 2016 zmenil synagógu na nepoznanie, ohurujúci videomapping, tanečné a akrobatické vystúpenia, bohatý hudobný program s Britskou elektronickou legendou Hot Chip, vystúpenie tanečného humoru a vizuálna 3D show, to sú fakty, ktoré robia z Lovely Experience bezkonkurenčný event. Jediný festival podobného zamerania na Slovensku má našliapnuté na akciu roka v centre mesta Trnava. 

Hodnotenie Lovely Experience:
,,Akcia Lovely Experience 2016, sa mi moc páčila. Na Slovensku vystupujem len výnimočne a som rád, že som sa zúčastnil práve tejto akcie. Obzvlášť musím pochváliť prácu organizátorov. Napriek vyššej technickej náročnosti, aké toto vystúpenie vyžaduje obzvlášť v takýchto priestoroch, zabezpečili všetky podmienky perfektne." 
(Tomáš Pintér - akrobat závesnej akrobacie na šále)


,,Naše oslovenie na účinkovanie na podujatí Lovely Experience 2016 bolo pre nás trochu prekvapivé a nevedeli sme, ako naše predstavenie príjmu diváci. Ubezpečenia organizátora sa však potvrdili a atmosféra počas nášho účinkovania bola veľmi príjemná. Prispela k tomu aj dobrá organizácia podujatia a veľmi dobre vybratý priestor, kde sa podujatie uskutočnilo. Po tohtoročnej skúsenosti by sme do ďalšej spolupráce s Lovely Experience išli aj nabudúce. Želáme im všetko dobré do ďalších ročníkov.” 
(skupina tanečného humoru Všetečníci)


Vstupenka obsahuje aj prenájom slúchadiel na silent párty


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie - Early Bird6,00 €
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.