Zoznam s.r.o.
 

BLIND GUARDIAN

Majestic Music Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

3.8.2017 20:00

Nemecká metalová legenda BLIND GUARDIAN sa vracia na Slovensko
EXKLUZÍVNA SHOW PRE SLOVENSKO A ČESKO !!!

Na Slovensko sa po 6 rokoch vracia nemecká metalová legenda BLIND GUARDIAN a to s exkluzívnou show, ktorá  bude prierezom ich doterajšej tvorby vrátane všetkych hitov. Kapela, ktorá  patrí medzi priekopníkov power/speed  metalu, pôsobí na metalovej scéne viac ako 30 rokov, vydala doposiaľ 10 štúdiových albumov, niekoľko live albumov a best of album. Ich tvorba je inšpirovaná  nielen dielami spisovateľov ako napríklad J.R.R. Tolkienom či Michaelom Moorcockom, ale aj bájnou históriou a fantasy.

Táto exkluzívna 2,5 hodiná show bude jediným koncertom tejto legendy v rámci Česko-Slovenska na rok 2017 a uskutoční sa 3.8.2017 v bratislavskom Majestic Music Clube.

VIP sedenie zahŕňa slané pochutiny, minerálku a víno.

Viac o evente.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie26,00 €
Voľné sedenie30,00 €
VIP sedenie38,00 €
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.